Marketingový specialista a správce e-shopu

Zařazení: HPP
Nástup možný: 2024-05-01
Místo výkonu práce: Brno
Pracovní doba: 40 hodin/týden
Do brněnského týmu vydavatelství Zoner Press hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici Marketingového specialisty a správce e-shopu. Jako vydavatelství působíme na trhu téměř 20 let, jsme největší vydavatel foto knih v ČR a jsme součástí stabilní české IT firmy – Zoner a.s.

Náplň práce

  • Kompletní správa elektronického obchodu zonerpress.cz (přidávání položek, správa zákazníků, práce s katalogem apod.)
  • Spolupráce na marketingových aktivitách a kampaních spolu s obchodním oddělením
  • Vyhodnocování dat a reportování statistik
  • Podílení se na tvorbě firemního brandu na sociálních sítích
  • Tvorba newsletterů

Požadujeme

  • Předchozí praxe v marketingu a e-commerce
  • Ochota učit se novým věcem a držet krok s aktuálními trendy v marketingu e-commerce
  • Obchodní smýšlení
  • Kreativní a cílevědomý přístup
  • Práce v týmu

Místo práce

  • příjemné kanceláře v centru Brna, 5 minut od zastávky MHD, parkování přímo v areálu společnosti

Nabízíme

  • Práce ve stabilní IT firmě, která je na trhu už více než 30 let
  • Nejsme korporát s nesmyslnými pravidly a formální kulturou
  • Za dobrou práci tě dostatečně odměníme
  • 2x ročně finanční odměny
  • Stravenky a finanční příspěvky na hardware pro vlastní využití
  • Sportovní vyžití
  • Telefon s paušálem a internetem i k soukromým účelům
  • Jazykové kurzy na pracovišti

Pokud vás naše nabídka oslovila, pošlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem pomocí formuláře na těchto stránkách. Pokud nás zaujmete, pozveme si vás k pohovoru.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa