Specialista/ka marketingu

Zařazení: HPP
Nástup možný: 2024-01-01
Místo výkonu práce: Brno
Pracovní doba: 40 hodin/týden
Do oddělení internetových služeb společnosti ZONER a.s., hledáme marketingového specialistu. Nepožadujeme dlouhé roky praxe, důležitější je nadšení, zájem o marketing a ochota se vzdělávat.

Náplň páce:

  • správa kampaní napříč všemi kanály
  • vyhodnocování kampaní v analytických systémech
  • zpracovávání newsletterů
  • práce s nástroji jako Google Ads, Meta Ads, GA, Collabim a další
  • spolupráce na dalších PR aktivitách
  • podpora brandových kampaní a aktivit

Co bys měli mít:

  • zkušenosti se správou PPC, SEO a webovou analytikou výhodou
  • praxi v online marketingu
  • zkušenosti s výkonnostními kampaněmi
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost
  • základní znalost HTML/CSS výhodou

Co na oplátku nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy, která je nedílnou součástí české softwarové scény už 30 roků
  • práci na HPP v centru Brna s flexibilní pracovní dobou s pevným prac. jádrem od 9:00 do 15:00 hod.
  • stravenkový paušál plně hrazený zaměstnavatelem
  • příspěvek na nákup elektroniky
  • příjemné kanceláře v centru Brna (žádný open space), deset minut od hl. nádraží.
  • paušál na volání a internet i pro soukromé využití
  • jazykové kurzy na pracovišti (angličtina, španělština, čínština)
  • sportovní vyžití na náš účet (smlouvy se sportovišti).
  • firemní produkty (knížky, software, služby) zdarma nebo se slevou

Pokud vás naše nabídka oslovila, pošlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem pomocí formuláře na těchto stránkách. Pokud nás zaujmete, pozveme si vás k pohovoru.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa