Specialista zákaznické podpory – němčina

Zařazení: HPP
Nástup možný: 2020-03-02
Místo výkonu práce: Brno
Pracovní doba: flexibilní, 40 hod. týdně
V současnosti hledáme do týmu divize On-line bezpečnosti nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista zákaznické podpory - němčina

Náplň práce

  • Zákaznická komunikace: Poskytování vynikajícího zákaznického servisu prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu. Řešení dotazů a problémů zákazníků s ohledem na jejich potřeby.
  • Poradenství: Poskytování odborného poradenství ohledně SSL certifikátů, jejich výhod a vhodných řešení pro různé typy webových stránek a aplikací.
  • Objednávky a administrativa: Zpracování objednávek SSL certifikátů, správa dokumentace a evidování zákaznických požadavků v interním systému.
  • Technická podpora: Spolupráce s technickým týmem při řešení technických dotazů a problémů zákazníků týkajících se SSL certifikátů.
  • Dokumentace: Aktualizace a udržování interní dokumentace ohledně SSL certifikátů a procesů zákaznické podpory.

Co potřebujeme

  • Komunikační dovednosti: Schopnost jasně a efektivně komunikovat, jak písemně, tak ústně, a to s různými typy zákazníků. Vstřícný a zdvořilý přístup je klíčový.
  • Technické znalosti: Základní znalosti v oblasti SSL certifikátů a jejich funkcí jsou výhodou. Schopnost vysvětlovat technické informace laickým zákazníkům.
  • Zkušenost s klientským servisem: Zkušenosti s prací s klienty a zákaznickým servisem jsou výhodou, ideálně v oboru IT, kybernetické bezpečnosti nebo webových služeb.
  • Analytické a řešitelské schopnosti: Schopnost analyzovat problémy a hledat efektivní řešení. Rychlé učení a adaptabilita jsou důležité.
  • Jazykovou vybavenost: Podmínkou je výborná znalost německého jazyka, další jazyky (angličtina nebo španělština) jsou výhodou.
  • Komunikace v českém jazyce je podmínkou.

Místo práce

  • V klidné lokalitě centra Brna.
  • 5 minut pěšky od hlavního nádraží, minutu od zastávky MHD.
  • Pokud jezdíš autem, vždy pohodlně zaparkuješ přímo v našem areálu

Co nabízíme

  • Podílení se na atraktivním a špičkově vedeném projektu.
  • Roční příspěvek na elektroniku.
  • Práci ve stabilní firmě, která je přes 30 let lídrem v oblasti internetových služeb.
  • Příjemné kanceláře v centru Brna s možností parkování.
  • Stabilní práce na HPP.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zajímavou a kreativní práci, kde se můžeš plně realizovat a rozvíjet.
  • Stravenkový paušál (plně hrazený).
  • Sportovní benefity, firemní SIM kartu na data či volání.
  • Jazykové kurzy na pracovišti (angličtina, němčina, španělština a další).
Svůj strukturovaný životopis prosím zašli na adresu petra.smejkalova@zoner.cz Osobní údaje uchazečů budou zpracovány v souladu s obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů (2016/679 - GDPR), a to pouze za za účelem výběrového řízení na tuto pracovní pozici, po dobu, než bude nalezen vhodný uchazeč a pracovní místo obsazeno.
Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa