cover Fotografický software

Vyvíjíme jediný program na fotky, který potřebujete.

Zoner Photo Studio je program na úpravu a organizaci fotek, který používají miliony fotografů po celém světě. Seznamte se.

Zoner Photo Studio je software, který používají miliony fotografů po celém světě. Nejnovější verze X vám pomůže se stažením snímků do počítače, roztříděním, úpravou, sdílením a dokonce vytvořením fotoknih, kalendářů a dalších fotopředmětů.

Softwarová divize byla založena v roce 1993 s hlavním cílem přinést na český trh kvalitní grafický program v rodném jazyce. Díky jeho kvalitě a oblíbenosti na domácí půdě si tento program rychle vyžádal lokalizace do celé řady světových jazyků a dnes má již Zoner Photo Studio své příznivce po celém světě. Zejména pak v USA, Kanadě a Velké Británii, Německu, Japonsku, Rusku a Španělsku. V roce 2015 překročilo Zoner Photo Studio magickou hranici deseti miliónů instalací.

Vylepšete fotky na jediné kliknutí
Tvořte skvělé portréty světově unikátním retušovacím štětcem
Dodejte fotkám hloubku s nástrojem Zřetelnost
Vyberte i sebesložitější objekt s chirurgickou přesností
Pokročilé fotomanipulace zvládnete s vrstvami a maskami
Mějte dokonalý pořádek ve fotoarchivu

S cílem vzdělávat a inspirovat fotografickou veřejnost přináší softwarová divize i další projekty, jako jsou internetová galerie Zonerama s přímým napojením na Zoner Photo Studio nebo e-magazín Milujeme fotografii a s ním související aktivity na sociálních sítích – zejména na Facebooku a Twitteru. V červnu 2018 spatřuje světlo světa nový produkt Zoner Photo Cloud – osobní cloudové úložiště fotografií, ke kterému má fotograf přístup pouze ze svého Zoner účtu v Zoner Photo Studiu X.

Naše projekty
Komplexní program pro správu a zpracování digitálních fotografií. Dokonalé řešení nejen pro širokou fotografickou veřejnost, rostoucí oblibě se těší i v komerčním využití (správa a publikování obrazové dokumentace), ve státních institucích a pro výuku na školách.
Magazín MilujemeFotografii.cz je základním kamenem prudce se rozvíjejících komunitních aktivit divize software, spojujících širokou veřejnost se společným zájmem o fotografii. Na jednom z nejobsáhlejších českých fotografických magazínů najdete stovky článků s tipy pro začátečníky i pokročilé, novinky ze světa fotografie i ze zákulisí ZPS.
Online galerie pro vaše fotky. Má neomezenou kapacitu a je zcela zdarma. Ideální je spravovat ji přímo ze Zoner Photo Studia, protože můžete fotky neomezeně upravovat a organizovat, aniž byste je museli ručně nahrávat.
Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa