cover Internetové služby

Byli jsme u počátku internetu v České republice

…a jsme jeho pevnou součástí i nadále. Byli jsme první, kdo v České republice nabídl profesionální webhosting. A pořád udáváme směr, kterým se poskytování internetových služeb bude vyvíjet.

Historie internetových služeb započala v roce 1996 s projektem CZECHIA.COM. CZECHIA byla prvním poskytovatelem služeb webhostingu a registrací domén v České republice.

Původním posláním CZECHIE bylo umožnit českým firmám on-line prezentaci na zahraničních trzích. Jednalo se především o USA, kde byly umístěny naše první servery zajišťující provoz webových domén. O rok později jsme začali nabízet profesionální webhostingové služby i na serverech v České republice a přispěli tak k rozvoji internetových služeb v naší zemi. V roce 2001 jsme jako první specializovaný webhostingový poskytovatel zřídili vlastní datové centrum. V roce 2003 jsme se stali akreditovaným registrátorem doménových jmen CZ. O dva roky později také registrátorem EU a SK domén. 

V současné době internetové oddělení nabízí široké spektrum produktů, které komplexně napomáhají, jak firmám, tak i jednotlivcům v úspěšné prezentaci na internetu. Vedle registrací až 600 TLD domén a služeb webhostingu, poskytujeme e-shopové řešení – inShop, systém pro rychlé vytvoření webových stránek – inPage a cloudové služby – ZonerCloud.

Spoléhají na nás statisíce zákazníků, kteří oceňují vysokou dostupnost našich služeb a profesionální tým zákaznické podpory s individuálním přístupem. Díky tomu patříme k předním poskytovatelům internetových služeb v České i Slovenské republice.

Naše projekty
V roce 1996 byla spuštěna jako první profesionální webhostingový projekt v České republice, který dosud udává směr vývoje poskytování webových služeb. Czechia je hlavní projekt internetové divize společnosti Zoner software a.s. Dnes nabízí kvalitní webhosting s registrací domén pro jednotlivce i firmy.
Specializuje se na vysoce dostupné cloudové služby, především s nabídkou výkonných a levných virtuálních serverů, které zřídíme do 55 sekund. Další služby projektu ZonerCloud.cz se zaměřují na pronájem datového prostoru, výpočetního výkonu a individuálních e-mailových služeb.
Moderní systém pro vytváření a správu vlastních webových stránek. Zákazníkům nabízí kompletní servis s doménou, webhostingem, e-shopem a e-mailem v jednom balíčku. InPage také nabízí možnost tvorby webových stránek na míru.
Patří mezi nejpoužívanější e-commerce řešení pro tvorbu internetových obchodů v ČR a SR. Prostřednictvím inShopu lze prodávat zboží koncovým zákazníkům i dealerům. Široká škála prodejních a marketingových funkcí inShopu je ideálním řešením pro profesionální e-podnikání.
Vznikla v roce 2003 po úspěšném zisku akreditovaného registrátora CZ domén. Dnes nabízí registraci mnoha internetových domén, jejich automatickou správu a patří mezi 10 největších registrátorů .cz domén.
Populární internetový magazín věnovaný tématům tvorby webu, internetové grafiky a elektronickému obchodování. Interval píše stručně, zajímavě, přehledně a má již vytvořenou vlastní komunitu čtenářů.
Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa