cover On-line bezpečnost

Chráníme vás i vaše data

Zajišťujeme pro vás SSL certifikáty od nejuznávanějších certifikačních autorit, chráníme vás před spamem a zabezpečujeme vaši komunikaci. Zelené zámečky, kam se podíváš.

Bezpečnost přenosu dat se týká všech uživatelů internetu. Společnost ZONER a.s. si uvědomuje důležitost zabezpečení dat na internetu a nabízí svým zákazníkům bezpečný webhosting, e-mail a další produkty zajišťující bezpečnost na internetu, jako jsou SSL/TLS certifikáty nebo antivirová ochrana. Zákazníci webhostingu CZECHIA.COM mohou zdarma využívat kompletní zabezpečení přenosových kanálů v internetu.

Společnost ZONER a.s. je největší vydavatel certifikátů ve střední Evropě a prodává výhradně produkty plně důvěryhodných a nejznámějších certifikačních autorit DigiCert/Symantec. Díky rozsahu a kvalitě našich služeb se můžeme pochlubit nejvyšším stupňem partnerství DigiCert Certified Partner Platinum Elite.

 

Naše projekty
Šifrování pomocí SSL/TLS certifikátů je nezbytné pro komunikaci na internetu. Šifruje se nejen kvůli GDPR, ale zejména kvůli ochraně proti odposlechu a autentizaci komunikujících. Certifikát potřebuje každý web či server, ale ne každý správce se v problematice orientuje. Pomůžeme každému se získáním certifikátu a se zabezpečením dat přenášených internetem. Jsme největším prodejcem SSL/TLS certifikátů ve střední Evropě a máme nejzkušenější zákaznickou podporu, která umí vyřešit jakýkoliv problém.
Zoner antivirus chrání uživatele před internetovými hrozbami. Hlavní výhodou Zoner Antiviru je heuristická detekce 0day rizika a ochrana uživatele pomocí kontroly nejčastěji zneužívaných distribučních kanálů, kterými jsou e-mail a internetový prohlížeč. Kromě cloudové ochrany e-mailů proti nakaženým přílohám můžete využít doplňkový desktop antivir zaměřený na hrozby dosud nedetekované jinými produkty. Jsme též autorem oblíbené aplikace pro Android, která umí kromě ochrany telefonu i řadu doplňkových funkcí.
Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa