Rozšíření nabídky certifikátů THAWTE a VeriSign

21. ledna 2009 | Novinky

Od 21. 01. 2009 rozšiřujeme naši nabídku produktů společností THAWTE a VeriSign. Nyní si vybrané SSL certifikáty můžete objednat s platností až na 5 let. Zcela novou službou pro vývojáře a softwarové společnosti je nabídka Code Signing certifikátů.

Společnost ZONER software, s.r.o. je dlouhodobě největším zprostředkovatelem certifikátů THAWTE a VeriSign v České a Slovenské republice. Zákazníkům nabízíme veškerý servis od objednání po získání certifikátu za stejné ceny nabízené společností THAWTE a VeriSign.

Nyní rozšiřujeme naši nabídku SSL certifikátů společnosti THAWTE s platností až na 5 let a SSL certifikátů společnosti VeriSign s platností až na 3 roky.

Novou službou pro vývojáře a softwarové společnosti jsou Code Signing certifikáty, umožňující přidat k aplikaci distribuované přes internet digitální podpis. Jakákoliv změna kódu při distribuci k zákazníkovi je díky podepsání zjištěna a aplikace bude označena za nedůvěryhodnou.

Informace a ceny k nově nabízeným typům certifikátů najdete na stránkách produktů Code Signing certifikátů. Podrobné ceny a informace všech nabízených typů SSL certifikátů najdete na našich stránkách produktů THAWTE a VeriSign.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa