E-shop může mít díky inPage každý

10. března 2010 | Novinky

inPage, komerční služba pro správu webu, nabízí od dnešního dne všem uživatelům nový e-shopový modul pro jednoduchý prodej výrobků či služeb na vlastních webových stránkách. Nový modul naleznete v rozšířeném hlavním menu pod označením E-SHOP.

inPage je nabízena ve třech variantách. Základní verzi e-shopu poskytuje varianta inPage Start a Standard, plnou verzi inPage Premium. Celý e-shop dodržuje filozofii inPage, tedy co nejjednodušším způsobem umožnit uživatelům prezentovat svoje služby na internetu.

Služba inPage vznikla s cílem snadno vytvořit a spravovat webové prezentace. Nabízí kromě redakčního systému vlastní doménu, e-mail a nově i e-shop, který umožňuje prodej výrobků a služeb na webových stránkách. Z inPage, který v současnosti používá pro své prezentace více než 1000 klientů, se tak stává silný nástroj pro podnikání na internetu.

Informace o e-shopu (včetně testovací verze) a jednotlivých parametrech najdete na blog.inpage.cz.

V březnu 2010 sleva 50 %, neváhejte!

Webové stránky v inPage spolu s e-shopem můžete díky březnové akci objednat s 50% slevou. Již za 600 Kč/rok bez DPH tak může mít každý podnikatel, firma nebo soukromá osoba své vlastní webové stránky s e-shopem.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa