inShop tisknulevne.cz – ShopRoku 2011

3. listopadu 2011 | Novinky

Ve čtvrtém ročníku prestižní soutěže o ShopRoku 2011 se do finále soutěže probojovaly hned 2 e-shopy provozované na řešení Zoner inShop. Prvním z nich je tisknulevne.cz a druhým spokojenypes.cz

V kategorii Elektro – specializované se stal vítězem e-shop tisknulevne.cz a obhájil tak loňskou výhru díky přetrvávající spokojenosti zákazníků v období 1. 11. 2010 až 20. 10. 2011.

logo-shoproku-2011-vitez-elektro-specializovane.jpg


Pan Pěnička ředitel e-shopu tisknulevne.cz k tomu dodává:
„Vítězství nás moc těší a o to víc zavazuje. Navíc si ceníme toho, že se nám podařilo obhájit loňské vítězství. Jsme rádi, že zvolený přístup k zákazníkům se ukazuje jako správný. S této souvislosti chci taky vyzvednout pružnost a otevřenost řešení e-shopu inShop a spolupráci s firmou ZONER software a.s. a DPS Technology, a. s.“

V kategorii Hobby a volný čas se e-shop spokojenypes.cz umístil mezi prvními pěti nejlepšími e-shopy a dostal se do finále.

Soutěž ShopRoku si klade za cíl vyhlásit nejoblíbenější e-shopy mezi internetovou veřejností a především najít kvalitní obchody, představit důležitost kvality poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníků.

V soutěži o vítězích v Ceně kvality mohou rozhodovat jen reální zákazníci zapojených internetových obchodů. Pořadatelem je společnost, kterou pořádá Miton Media, a.s. 

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa