Akce Léto 2009 : „1 + 1 služba ZDARMA“

25. června 2009 | Novinky

Ke každé nové objednávce vybraného webhostingového programu získáte pro další doménu stejnou službu zcela ZDARMA! 
Máte-li doménu pod naší správou, stačí v Centru administrace zřídit v období 25. 6. do 23. 8. 2009 novou službu. Pokud našich služeb nevyužíváte, Vaše domény si můžete také převést pod naši správu a využít tuto skvělou nabídku. Nebo si novou doménu můžete zaregistrovat.

Akce platí pro tyto www programy:

Nemáte pro novou službu doménu? Jednoduše si ji zaregistrujte na stránkách www.czechia.com. Váš bonus můžete také věnovat. Podmínkou je pouze objednání služby z Vašeho účtu.

Postup objednání služby ZDARMA

Po uhrazení nové služby a vystavení daňového dokladu bude do dvou dnů automaticky nastavena možnost objednání nové služby zdarma na účet v Centru administrace.
Po přihlášení do Centra administrace zvolte detail domény, kterou chcete zprovoznit do nové služby. V detailu vyberte záložku „Dostupné operace“ a „Zahájení provozu v nové variantě“. Vyberte si stejnou službu jako jste uhradili a zvolte „Akční bonus“ na následující stránce. Po dokončení objednávky Vám bude nová služba neprodleně zřízena.

Bonus je možné také využít při objednávce zcela nové domény. V tom případě postupujte standardně objednávkou, „Akční bonus“ Vám bude nabídnut na stránce nastavení fakturace.

Všeobecné podmínky akce

  • Akce platí pro nové objednávky v období 25. 6. do 23. 8. 2009. Výzva k úhradě musí být uhrazena nejpozději do 30. 9. 2009.
  • Služba zdarma je nastavena zcela shodně podle uhrazené objednávky. V případě uhrazení služby na 12 měsíců je druhá služba nastavena na 12 měsíců zdarma. V případě uhrazení na 3 měsíce je druhá služba nastavena na 3 měsíce.
  • V případě změny hostingové varianty bude nová varianta účtována ode dne změny za cenu podle platného ceníku. Akci nelze kombinovat s dalšími slevovými akcemi!
  • Možnost objednání druhé služby zdarma končí dne 30. 11. 2009.
Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa