Mimořádná aktualizace Zoner Photo Studia X ve znamení nových fotoknih

5. května 2020 | Novinky Tiskové zprávy

Všestranný program pro správu a úpravu fotek Zoner Photo Studio X přináší v mimořádné aktualizaci přepracovaný způsob tvorby fotoknih, nový typ lay-flat vazby a další vylepšení v modulu Vytvořit.

Esteticky atraktivní fotokniha rychle a na pár kliknutí? Ano!

Uživatel může vytvořit fotoknihu automaticky jen jedním kliknutím. Stačí vybrat sérii fotek a ZPS X fotoknihu naplní. Pro vaší kontrolu je možné pracovat i s jednotlivými dvojstranami. Podle počtu fotek ZPS X nabídne vhodné rozložení stran. Uživatel si jen vybere preferovaný styl nebo zvolí rozložení s textem. Program se postará o následné zarovnání fotografií i s rozdílným poměrem stran. Odpadá tak nutnost ručního vkládání obrázků a zdlouhavého zarovnávání. Výsledkem je, že každý skončí s estetickou fotoknihou, ze které bude mít radost.

Ucelené workflow

Výhodou tvorby fotoknih v ZPS X je integrace přímo v programu bez nutnosti exportovat fotky. I nadále zůstává efektivní možnost dodatečné úpravy fotek v další záložce, fotograf se tak může kdykoliv vrátit do modulu Vyvolat nebo Editor a sjednotit například expozici. Mezi další možnosti patří přidávání textu a jednotlivých fotografií mimo vybrané rozložení. Fotkám i textu je možné definovat vnější i vnitřní rám spolu s průhledností a zaoblením rohů.

Nové HD formáty fotoknih

S aktualizací dává ZPS X možnost objednat si HD fotoknihu s lay-flat vazbou. Vysoce kvalitní tisk je možný na prémiový matný nebo lesklý fotopapír o vysoké gramáži s životností více než 300 let. HD knihy jsou v nabídce od 769 Kč čtvercové, panoramatické a ve formátu na výšku. Fotoknihu si zamiluje každý fotograf, který hledá vyšší kvalitu tisku a chce svoje fotografie nechat vyniknout přes celou šířku knihy.

Automatické ukládání a přehledné zobrazení projektů

Projekt s rozpracovanou fotoknihou není nutné ukládat, ZPS X nově zaznamenává úpravy na pozadí a je možné se vrátit ke kterémukoliv kroku i po zavření projektu. Spolu s novými fotoknihami se dočkalo změny i hlavní menu modulu Vytvořit. Na základě špatné vazby od uživatelů jsou nyní jednotlivé projekty uložené v kategoriích mezi patřičnými foto produkty a videi přehledně seřazené. 

Rozšírená doba na vyzkoušení novinek

Novinky v modulu Vytvořit si může otestovat i uživatel bez aktivního předplatného po dobu 15 dní.

Dozvíte se víc:

zoner.to/NoveHDknihy

ZONER software minulý rok na podzim oslavil 26. výročí založení firmy. Po tuto dobu přináší řešení pro fotografy, počínaje v Česku nejpopulárnějším fotografickým programem Zoner Photo Studio, přes online galerii Zonerama, až po magazín Milujemefotografii.cz a širokou nabídku fotopublikací. Je také předním poskytovatelem internetových služeb, souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Společnost sídlí v Brně a s pobočkami na Slovensku, v Maďarsku, Japonsku, a USA zaměstnává přes 100 pracovníků. O dlouhodobé oblíbenosti Zoner Photo Studia X svědčí mimo jiné i již trojnásobné ocenění v soutěži ShopRoku v kategorii Software.

Kontakt pro novináře:

Tomáš Gálik

PR a akviziční manažer

Tel.: +420 736 510 121 | e-mail: tomas.galik@zoner.com

www.zoner.cz | www.zonerama.com |milujemefotografii.cz

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa