Nové Zoner Photo Studio pro Android – o krok blíž ke cloudu

7. října 2013 | Novinky

Fotografická aplikace pro správu a editaci – Zoner Photo Studio pro Android dnes vychází v nové verzi. Kromě nových efektů, změněného navigátoru a nových možností uživatelského nastavení obsahuje bezplatná aplikace hlavně propojení se Zoneramou – neomezeným online uložištěm.

Nová verze posouvá použitelnost mobilní aplikace Zoner Photo Studio na další úroveň. Vycházeli jsme přitom ze zpětné vazby našich uživatelů, přebudovali navigátor a přidali Oblíbené. Své fotky tak již nemusíte hledat v složité stromové struktuře a přitom nad nimi máte plnou kontrolu. Také jsme vytvořili nové efekty do Editoru a upravili prostředí. Rozhodně největší krok jsme však udělali v integraci Zoneramy, naší online galerie,” mluví o novinkách Jan Kupčík, produktový manažer společnosti ZONER software.

<p>Online galerie Zonerama nabízí neomezený prostor pro fotky v plné velikosti, díky tomu máte možnost mít celý fotoarchiv na jednom místě. Nyní je navíc Zonerama přímo propojena se Zoner Photo Studiem pro Android, webová galerie se v aplikaci chová stejně jako jiné složky, s fotografiemi můžete libovolně pracovat, není nutné je složitě stahovat, snímky se načítají automaticky.

Odpadla však i nutnost starat se o nahrávání fotografií z mobilního zařízení do počítače či na internet, jednoduše nastavíte automatický upload fotografií a ty se vám samy nahrají do skryté složky, díky čemužmáte k vašim fotografiím přístup ihned a odkudkoliv.

I samotná aplikace doznala značných vylepšení. Editor obsahuje dva nové efekty – Tilt-Shift neboli efekt miniatury a Quickfix (Automatické vylepšení), obě populární z desktopové verze Zoner Photo Studia.

Nový navigátor zobrazuje přehledně všechny zdroje, navíc ulehčuje přístup k nejčastějším složkám pomocí funkce Oblíbené složky. Barva prostředí je příjemnější a sjednotilo se ovládání napříč zdroji.

Naše aplikace a služby šetří čas a starosti při práci s fotografiemi, našim cílem je přinášet smysluplná řešení pro fotografy. Propojení Zoner Photo Studia pro Android se Zoneramou je logickým krokem k plné integraci našich klíčových produktů. Do konce příštího roku máme v plánu představit naše kompletní cloudové řešení pro fotografie a práci s nimi,” popisuje Kupčík novinky a další směřování produktů společnosti ZONER software.

Zoner Photo Studio pro Android lze bezplatně stáhnout z Google Play, k jejímu spuštění potřebujete operační systém Android 4.0 nebo novější.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa