Vyšlo nové Zoner Photo Studio pro Android

19. května 2014 | Novinky

Dnes vyšel nový build bezplatné fotografické aplikace Zoner Photo Studio pro Android. Její nejzásadnější novinkou je obousměrná synchronizace, díky níž můžete pracovat s fotkami z mobilního zařízení přímo na počítači a naopak.

Produktový manažer ZONER software Jan Kupčík popisuje cíl nové funkce takto: “Novým buildem mobilního Zoner Photo Studia a obousměrnou synchronizací se nám povedlo dokončit propojení našich produktů. ZPS, ZPS pro Android a online galerie Zonerama tak ode dneška nemají jen stejného tvůrce, ale tvoří dohromady jednotný ekosystém pro vaše fotografie!

Základním kamenem propojení ZPSA je složka Mobilní fotky, kam se uživateli automaticky ukládají všechny fotografie pořízené na telefon či tablet. S těmito fotografiemi můžete pracovat odkudkoliv, nejen z telefonu, ale i na webu či přímo v Zoner Photo Studiu.

Nejoblíbenější novinkou budou však Rychlé filtry – dvě desítky přednastavených úprav, známých ze Zoner Photo Studia, které změní fotku na jedno kliknutí.

Kromě těchto dvou novinek doznalo příjemných změn i prostředí a používání aplikace. Navigace je přehlednější díky stromové struktuře, mnohem snazší je tak i hledání fotek a cílových složek. Usnadnilo se i přesouvání souborů a sdílení fotografií a odkazů na Zoneramu.

Zoner Photo Studio je pravidelně aktualizováno a navzdory nulové ceně přináší množství funkcí známých z placených aplikací. Bezplatně stáhnout lze přímo z Google Play, k jejímu spuštění potřebujete operační systém Android 4.0 nebo novější. Aplikace je lokalizovaná do sedmi jazyků včetně češtiny.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa