Nové ZPS pro Android – Chromecast, podpora více jader a unikátní převod do černobílé

13. března 2014 | Novinky

Bezplatná aplikace Zoner Photo Studio je nyní znatelně rychlejší díky podpoře více jader, nabízí novou funkci převodu do černobílé, hlavně má ale plnou podporu práce s chytrými televizemi, po DLNA nyní i přes zařízení Chromecast.

Podpora zařízení Chromecastse v aplikaci se chová stejně jako před měsícem vydané spojení přes technologii DLNA. Mobilem či tabletem se připojíte na síť wifi sdílenou s chytrou televizi, promítat fotografie z libovolného uložiště přímo na televizi je pak otázkou vteřin.

Zásadní novinkou je také podpora více jader a nových instrukčních sad. Mobilní aplikace zrychlila až 8x , navíc vypadá ještě lépe na mobilních zařízení se systémem Android 4.4.

Novinkou je také funkce Černobílá. Vývojáři dokázali pokročilý převod fotky na černobílou pomocí míchání barevných kanálů vložit do funkce ovládané jediným posuvníkem. V novém Zoner Photo Studiu pro Android tak dostanete nejlepší výslednou černobílou fotografii geniálně jednoduchým způsobem.

Zoner Photo Studio je pravidelně aktualizováno a navzdory nulové ceně přináší množství funkcí známých z placených aplikací. Bezplatně stáhnout lze přímo z Google Play, k jejímu spuštění potřebujete operační systém Android 4.0 nebo novější. Aplikace je lokalizovaná do sedmi jazyků včetně češtiny.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa