Papírové pohlednice Zoner Photo Studiem pro Android

27. června 2014 | Novinky

Brněnská firma ZONER software přichází se svým prvním fyzickým produktem, který zdokonaluje Zoner Photo Studio pro Android. To si zachovává všechny své dosavadní funkce a navíc je pomocí něj možné nechat udělat a poslat do celého světa papírové pohlednice z vlastních fotografií.

Nenašli jste pohlednici, která by se vám líbila?

Cestovatelům, kteří využívají Zoner Photo Studio pro Android, odpadne při posílání pohlednic z dovolené starost s omezenou nabídkou pohledů v obchodech, sháněním známek a poštovní schránky. Jediné, co je nyní potřeba k poslání krásné pohlednice, je přístup k internetu, zařízení s operačním systémem Android 4.0 a vyšším a nainstalovanou aplikací Zoner Photo Studio. Ta je ke stažení zdarma a poskytuje širokou škálu funkcí pro úpravu fotografií.

Využijte pro poslání papírové pohlednice své zařízení s Androidem

Vybranou fotografii je možné opatřit vzkazem, pro nějž lze zvolit některé z předvolených písem. Po zadání doručovací adresy a platbě pomocí Google Wallet se o vytištění a zaslání postaráme my. Za 39 korun je tak možné zaslat pohlednici do České republiky a za 59 korun do celého světa. Vzhledem k třídenní doručovací době v rámci České republiky se tak už nestane, že pohled dorazí z druhé strany světa později než odesílatel. V zahraničí se doba doručení může lišit dle místních doručovacích služeb.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa