regZone.cz získal 100% hodnocení za kvalitu zákaznických služeb

11. září 2013 | Novinky

Portál pro registraci a správu domén společnosti ZONER software – projekt regZone.cz – obhájit prestižní a zároveň nejvyšší pětihvězdičkové ocenění od sdružení CZ.NIC za své zákaznické služby. V pořadí již třetí testování služeb českých registrátorů probíhalo během léta a regZone poprvé dosáhla plného 100% počtu bodů! Naši zákazníci tak získali autoritativní potvrzení, že mají své domény u nejlepšího registrátora domény CZ.

Certifikace registrátorů je dobrovolná. Jejím podstoupením však testovaní registrátoři dávají jednoznačně signál svým zákazníkům, zda jsou jejich služby konkurenceschopné a na vysoké úrovni.

Sdružení CZ.NIC v rámci certifikace hodnotilo celkem 4 kategorie služeb – samotnou registraci CZ domén, zpracování nápovědy a dokumentů, technická funkčnost webu a ostatní služby. regZone získal ve všech kategoriích maximální, 100% počet bodů.

Společnost ZONER software je hrdá na opětovné získání 5-ti hvězdiček pro svůj registrátorský projekt regZone.cz. Získané ocenění potvrzuje prozákaznickou orientaci a vysokou úroveň registrátorských služeb, včetně kvalitní zákaznické podpory 24/7.

regZone.cz - 5* zákaznické služby

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa