Serverhosting za nejnižší cenu

27. července 2008 | Novinky

Objednejte si službu serverhosting již za 1990 Kč měsíčně a využijte tak jedinečnou nabídku kompletní správy serveru z našich stávajících skladových zásob. Máme pro Vás připraveny dvě konfigurace serverů k okamžitému použití.

Objednejte si jednu z níže uvedených nabídek služby serverhosting a získejte tak ideální řešení pro provozování a rozvoj vlastních náročných webových aplikací. My Vám zajistíme bezproblémový provoz serveru s kompletní administrací a individuálním přístupem, maximální stabilitu, výkonem a zabezpečením serveru.

Veškeré parametry služby serverhosting včetně cen příplatkových služeb najdete na našich stránkách standardní služby serverhosting. Objednat si tak můžete i některé příplatkové služby pro rozšíření uvedené nabídky.

Podmínky objednání služby Serverhosting

Objednání zvýhodněné služby serverhosting platí pouze do vyprodání skladových zásob serverů. Smlouva služby serverhosting (náhled smlouvy) se uzavírá na dobu neurčitou s minimální dobou užívání služeb na 12 měsíců. Platební období je stanoveno pouze na měsíční úhradu plateb za vedení služby.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa