SSL certifikát THAWTE ke službě VPS a Serverhosting ZDARMA

16. listopadu 2010 | Novinky

Ke službě Virtuální server a Serverhosting nyní nabízíme SSL certifikát THAWTE po dobu jednoho roku zcela ZDARMA. Objednejte si službu VPS nebo serverhosting a provozujte Vaše internetové stránky bezpečně.

Pro všechny nové zákazníky služby VPS (Virtual Private Server) a Serverhosting nabízíme zcela ZDARMAcertifikát THAWTE SSL 123 v hodnotě 2.900 Kč. Objednejte si libovolnou variantu služby Virtuální server nebo Serverhosting a my Vám po dobu jednoho roku zajistíme zabezpečený provoz jedné internetové domény.

 

Thawte Platinum Partner

Virtuální server – VPS

Služba Virtuální server nabízí výhody pronajatého serveru (serverhosting) za výrazně nižší cenu díky využití pouze přidělené části výkonného serveru (disk, paměť, procesor). Na serveru se nacházejí oddělené samostatné systémy a je možné provádět potřebné individuální nastavení podle požadavků zákazníka.

Serverhosting

Serverhosting je ideálním řešením pro každého zákazníka, který se chce pouze soustředit na provozování a rozvoj vlastních webových aplikací, cíle svého podnikání. My zajistíme bezproblémový provoz serveru s kompletní administraci a individuálním přístupem, maximální stabilitu, výkon a zabezpečení serveru.

THAWTE SSL 123

Získáním certifikátu THAWTE máte jistotu, že Vaši klienti při přístupu na Vaše zabezpečené stránky z různých prohlížečů nebudou obtěžování jakýmkoliv hlášením o „nedůvěryhodnosti“ certifikátu, které se zobrazuje převážně u certifikátů neznámých autorit. Navíc tradice a kvalita certifikátů THAWTE je již všeobecně známá a klienti přistupující na takto zabezpečené stránky mají větší důvěru k poskytovateli stránek.

 

Všeobecné podmínky:

  • Certifikát THAWTE SSL 123 je nabízen pouze pro nové služby VPS a Serverhosting zřízené po 16.11.2010
  • Ke každé službě VPS a Serverhosting je zprovozněn pouze jeden certifikát THAWTE SSL 123 na dobu jednoho roku
  • Bude-li služba VPS nebo Serverhosting zrušena v průbehu platnosti certifikátu, bude SSL certifikát deaktivován
  • Certifikát THAWTE SSL 123 je nabízen k libovolné variantě služby Virtuální server nebo Serverhosting
Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa