SSLmarket získal prestižní ocenění od DigiCertu

9. října 2019 | Novinky

SSLmarket získal pro ZONER software, a.s. nejvyšší ocenění, kterého lze ve spolupráci s certifikační autoritou DigiCert dosáhnout. Potvrzuje se tak naše výjimečné postavení na Evropském trhu.

SSLmarket získal nejprestižnější ocenění Partner roku 2019 (Partner of the Year). Toto nejvyšší ocenění jsme získali za mimořádné výkony a spolupráci při uvádění nových produktů na trh.

Kromě něj jsme získali Cenu za spolupráci (Cooperation Award 2019). DigiCert ocenil výjimečnou naši spolupráci v oblasti obchodu, marketingu a vývoje. Potvrdil naši výjimečnou míru vzájemné spolupráce.

Třetím oceněním je Million dollars club, který jsme získali už v roce 2018. Získávají ho pouze partneři s nejvyšším prodejem certifikátů, kterých je v Evropě pouze několik. Ocenění dokazuje, že patříme mezi ty nejúspěšnější.

Výše zmíněná ocenění potvrzují naši přední pozici na Evropském trhu a výjimečnou spolupráci s největši certifikační autoritou na světě. Pro naše zákazníky ocenění znamená garanci nejvyšší úrovně služeb, dostupnost nejnovějších inovací a vždy kompletní nabídku certifikační autority DigiCert a QuoVadis. Díky úzkému vztahu s DigiCertem dokážeme zákazníkům poskytovat služby, které nikdo jiný nedokáže.

Kompletní přehled našich úspěchů najdete na stránce Úspěchy a ocenění SSLmarketu.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa