Statistika parkovaných stránek

20. března 2008 | Novinky

Rozšiřujeme nabídku našich služeb o zcela unikátní službu na českém trhu – statistika návštěvnosti parkovaných stránek. Statistiky jsou přístupné u parkovaných stránek, stránek přesměrovaných, služby MiniWeb a služeb E-mail a E-mail PRO.

Nová služba nabízí každému zákazníkovi skvělou příležitost zjistit si návštěvnost své parkované domény, aniž by měl zřízený jakýkoliv webhosting. Službu, která je zcela ZDARMA, si zákazník může nastavit a spravovat u každé parkované domény pod svým zákaznickým účtem.

Nastavení statistik

Nastavení nové služby je uživatelsky velmi jednoduché a umožňuje si statistiky návštěvnosti u každé domény detailně nastavit.

Služba je pro každého zákazníka přístupná v Centru administrace u detailu domény v sekci „Seznam používaných služeb“. U zaparkovaných domén, které mají vzhled nastavený na „standardní“ nebo „společná“, se statistiky návštěvnosti nepočítají a není je možné zobrazit.

Pro zahájení funkčnosti statistik je nutné u zaparkované domény změnit nastavení parkovací stránky na některou z nabízených šablon, nebo volbou MiniWebu či Vizitky. Následně si již můžete statistiky návštěvnosti jednoduše u dané domény editovat, vynulovat počítadlo a zvolit si vlastní heslo pro přístup ke statistikám. Statistiky návštěvnosti jsou standardně zabezpečeny heslem. V případě odemknutí počítadla budou statistiky přístupné každému uživateli bez nutnosti heslo uvádět.

Aktuální statistiky přístupů je možné zkontrolovat na adrese vase-domena.cz/stats.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa