Vyhlášení výsledků inShop – eshop roku 2010

3. března 2011 | Novinky

1. místo


E-shop nike – www.total-store.cz nabízí elegantní i sportovní módu vše dle nejnovějších trendů na trhu. V tomto internetovém obchodě jsou k dostání nové mikiny, bundy, trička, šortky, kalhoty, soupravy, kopačky, míče, kabelky a mnohé další produkty vysoké kvality. Dále k dostání velmi stylové zboží z kategorií textil, obuv, tašky a batohy a doplňky nike. Módní kolekce Nike Sportswear osloví jistě svojí kvalitou všechny ženy, muže i děti. V kompletní kolekci nike je vše pro sport jako je fotbal, běh, plávání, tenis, basketbal, trénink a další, ale jistě si vyberete i oblečení a boty pro volný čas.

2. místo


E-shop www.nezlobime.cz vznikl během letošního léta. Jeho cílem je nabízet zajímavé hračky, které jsou kvalitní, zdravotně nezávadné a děti nejen zabaví, ale také něco naučí. V předvánočním čase bude jistě inspirací pro rodiče. Obchod vyniká zejména svou jednoduchostí, přehledností a snadnou ovladatelností.

3. místo


Společnost www.4home.cz se zaměřuje na zásilkový prodej vybavení domácnosti. Každá hospodyňka v dnešní uspěchané době ocení nákup v pohodlí domova v tomto moderním e-shopu. Prodejnu vytvořila společnost DPS Technology s.r.o.
Všem vítězům srdečně gratulujeme.

Další informace na www.inshop.cz

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa