Webové stránky za cenu domény

9. září 2009 | Novinky

Jedinečná příležitost pro každého podnikatele a firmu, kteří dnes ještě nemají na internetu své vlastní webové stránky. V rámci kampaně na podporu domény CZ nabízíme systém pro tvorbu a správu webových stránek za 240 Kč + DPH na celý rok!

inPage STANDARD za 240 Kč na rok

inPage je moderní systém pro snadné vytvoření a správu webových stránek včetně e-mailu a registrace vlastní i firemní domény. Díky inPage je vytvoření i úprava www stránek jednoduchá a je možné ji zvládnout bez znalosti programování. Standardní cena programu je 1200 Kč + DPH na rok.

  • vlastní webové stránky
  • vlastní doména
  • vlastní správa stránek
  • vlastní e-mailová adresa
  • e-mail až 1 GB
  • mnoho kombinací vzhledu z připravených šablon
  • průvodce vytvořením stránek

OBJEDNÁVKA NOVÉ DOMÉNY

Na stránkách www.inpage.cz si zvolte program inPage STANDARD, vyberte volnou doménu a pokračujte v objednávce. Po uhrazení výzvy k úhradě a zaregistrování domény bude program pro Vaše nové webové stránky zřízen.

OBJEDNÁVKA inPage u REGISTROVANÉ DOMÉNY

Za cenu 240 Kč si nyní můžete objednat program inPage STANDARD přímo z Centra administrace. V detailu domény CZ, EU, COM, INFO nebo NET zřiďte službu inPage STANDARD a dokončete objednávku. Program pro Vaše nové webové stránky bude neprodleně zřízen.

DOMÉNY U JINÉHO SPRÁVCE

Pokud máte domény spravované jiným registrátorem a máte zájem o službu inPage, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu, které Vám bude asistovat s převodem pod naši správu.

NEZÁVAZNÉ VYZKOUŠENÍ

Na stránkách www.inpage.cz si také můžete na 90 dnů nezávazně vyzkoušet vytvořit své vlastní nové webové stránky. Zvolte programinPage START a pokračujte v objednávce. Nová služba Vám bude neprodleně zřízena a pomocí průvodce si můžete vytvořit webové stránky během 5-ti minut!

Více informací o produktu inPage a objednávka služby je v samostané sekci inPage.

Podmínky akce

Akce platí pro nové objednávky služby inPage STANDARD v období 7. 9. do 30. 11. 2009. Výzva k úhradě musí být uhrazena nejpozději do 31. 12. 2009. 
Program zdarma je nastaven na jeden kalendářní rok ode dne zřízení služby. 
V případě změny varianty bude nová varianta účtována ode dne změny za cenu podle platného ceníku. 
Akci nelze kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa