Zoner Photo Studio 17 míří na španělský trh

3. února 2015 | Novinky Nejoblíbenější český fotografický software Zoner Photo Studio 17 vychází v další jazykové verzi, tentokrát španělské. Brněnská firma ZONER software, aktuálně rostoucí především na americkém a německém trhu, tak cílí se svým produktem na další významnou jazykovou skupinu.

ZPS 17 není první produkt ve španělštině

Po verzích 9 a 15 byla do španělštiny lokalizovaná i neomezená webová galerie Zonerama nebo mobilní aplikace Zoner Photo Studio pro Android a Zoner Postcards.

Potenciál ve španělsky mluvícím světě

Španělština je jedním z nejpoužívanějších jazyků na světě, z čehož vyplývá, že ve španělsky mluvícím světě má Zoner Photo Studio obrovský potenciál pro rozvoj. Od vzniku první španělské verze roste počet instalací meziročně o desítky procent. Zoner Photo Studio 17 bylo již vydáno v angličtině, němčině, slovenštině a ruštině, španělsky mluvící uživatelé tak byli nejsilnější jazykovou komunitou bez nejnovější verze. Podobně jako ostatní jazykové verze, také španělská obsahuje všechny funkce, které znáte z českého ZPS 17. Španělská verze Zoner Photo Studia 17 je v prodeji za 79 € a pro každého, kdo chce procvičit španělštinu, je ke stažení a vyzkoušení na 30 dní zdarma na adrese www.zoner.es.
Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa