Zoner Photo Studio X získalo světové ocenění EISA Award

18. srpna 2021 | Novinky Tiskové zprávy

Brněnský software na úpravu fotek Zoner Photo Studio X získal další ocenění světového formátu, EISA Award za nejlepší fotografický software. Dokazuje tak své právoplatné postavení po boku favoritů ve fotografickém průmyslu.

Ocenění asociace EISA (The Expert Imaging and Sound Association), která každoročně vybírá ty nejlepší fotografické produkty, si letos odnáší Zoner Photo Studio X. V Brně vyvíjený program zvítězil v kategorii Nejlepší fotografický software a opět vymezuje svoji pozici vůči světoznámějším konkurentům.

Asociace EISA každoročně oceňuje ty nejlepší zobrazovací a zvukové technologie. Sdružuje 60 odborných magazínů a webů z 29 zemí, jejichž zástupci důkladně testují a prověřují nominované produkty. Produkty nominují samotné firmy tím, že je odprezentují odborné porotě asociace EISA.

„Ocenění EISA nám udělalo velkou radost. Nejen toto uznání, ale i očekávaná podzimní aktualizace posílí naši pozici vedle konkurenčních softwarů. Rozhodně neplánujeme zpomalovat,” říká ředitel softwarové divize společnosti ZONER software, která program Zoner Photo Studio X vyvíjí, Michal Prouza.

Už více než 36 let asociace EISA každoročně vybírá a podrobuje důkladné analýze množství produktů na cestě k objevení toho nejlepšího z každého oceňovaného odvětví. Porota zaměřená na fotografické produkty je složena z 16 odborníků, kteří vybírají vítěze z užšího výběru kandidátů v celkem 23 kategoriích. Zoner Photo Studio X jako vítěz kategorie Nejlepší fotografický software zabodovalo navzdory tvrdé konkurenci.

„Projít si celým procesem byla skvělá zkušenost. Musím říct, že členové poroty jsou opravdoví odborníci. Jsem pyšný na to, že jsme byli schopni Zoner Photo Studio X kvalitně prezentovat a obhájit, což také hrálo roli ve finálním rozhodovacím procesu,” doplňuje Thomas Urban, který za ZONER software s asociací EISA dlouhodobě komunikuje.

Zoner Photo Studio X se podle EISA zapsalo jako inovativní software se širokým spektrem uživatelsky přívětivých nástrojů. Asociace vyzdvihla také úpravu ve vrstvách a maskách, retušovací nástroje a v neposlední řadě také příznivou cenu.

 

 

 

 

 

ZONER software letos slaví 28 let od založení firmy. Po tuto dobu přináší řešení pro fotografy, počínaje v Česku nejpopulárnějším fotografickým programem Zoner Photo Studio, přes online galerii Zonerama, až po magazín Milujemefotografii.cz a širokou nabídku fotopublikací. Je také předním poskytovatelem internetových služeb, souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Společnost sídlí v Brně a s pobočkami na Slovensku, v Maďarsku, Japonsku, a USA zaměstnává přes 100 pracovníků.

Kontakt pro novináře:

Pavlína Hornová

PR a akviziční manažerka

Tel.: +420 736 510 121 | e-mail: pavlina.hornova@zoner.cz

www.zoner.cz | www.zonerama.com | www.milujemefotografii.cz

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa