Zoner Pohlednice mají vlastní aplikaci, nový způsob platby a jsou levnější

1. srpna 2014 | Novinky

Nedávno spuštěná služba brněnské firmy ZONER software – posílání papírových pohlednic – má nyní vlastní aplikaci Zoner Postcards, zavádí platbu pomocí virtuální peněženky PayPal, zlevňuje, a stává se tak cenově srovnatelnou s ostatními službami na českém trhu.

Samostatná aplikace Zoner Postcards

Zoner Postcards je samostatná aplikace, která umožňuje zasílat papírové pohlednice přímo z mobilního zařízení s operačním systémem Android 4.0 a vyšším. Podobně jako s pomocí ZPSA, kde integrace pohlednicové služby samozřejmě zůstává, je po instalaci Zoner Postcards možné zaslat pohlednici pomocí tlačítka „sdílet“ i z jakékoliv jiné aplikace.

Platba pomocí PayPal – zlevnění služby

V obou případech zůstává možnost platit pomocí Google Wallet, ale nově můžete platit také přes virtuální peněženku PayPal. Při využití této platby budou pohlednice levnější – zaslání tak vyjde na 29 Kč do České republiky a 39 Kč do celého světa. Zřízení PayPal účtu je jednoduché, zdarma a jedná se jeden z nejbezpečnějších online platebních systémů využívaných po celém světě. PayPal využijete jak při platbě v nejrůznějších online obchodech, tak při zakoupení našeho klasického Zoner Photo Studia přes naše webové stránky.

Aplikace Zoner Postcards lze bezplatně stáhnout z Google Play, ke spuštění aplikace potřebujete operační systém Android 4.0 nebo novější.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa