Online galerie Zonerama v novém designu, responzivní a s prvky sociální sítě

14. května 2014 | Novinky

Dnes jsme zveřejnili novou verzi galerie Zonerama. Neomezená online galerie prošla asi nejzásadnější změnou designu od jejího uvedení v roce 2011. Kromě nového, plně responzivního vzhledu, přináší také nové sociální funkce jako je sledování uživatelů či oblíbených alb.

Novinky nejen v designu

První krok jsme udělali zrušením veškerých omezení velikosti – jak jednotlivých fotografií, tak celého účtu. Nový design pak znamená, že fotky i galerie vypadají vždy skvěle, bez ohledu na to, na kterém zařízení je ukazujete.

Zonerama je nově plně responzivní, fotografie a uživatelské galerie tak vypadají skvěle na libovolném zařízení – od mobilních telefonů po chytré televize. Lze z ní vysílat i na zařízení Chromecast. Z prohlížeče na televizi tak zobrazíte libovolnou fotografii jedním kliknutím myši.

Zonerama již obsahuje milióny fotografií od fotografů z celého světa, přibývá i počet uživatelů. Na webu zonerama.cz přibyly prvky sociální sítě. Díky možnostem označit album nebo fotografii jako oblíbené a sledovat konkrétní uživatele tak nyní není Zonerama jen místem pro prezentaci fotografického portfolia, ale zároveň zdrojem fotografické inspirace. Z mnoha dalších novinek zmiňme alespoň prohlížení fotografií. To je nyní rychlejší, u fotek se zobrazuje celý EXIF, a libovolné fotky lze snadněji sdílet, ať již přes sociální sítě či mail.

O Zoneramě

Zonerama je online galerie, která uživatele neomezuje prostorem. Nemá limit pro velikost uživatelského účtu a fotografie ve formátu JPEG nekomprimuje ani nemění rozlišení. Je zcela zdarma, navíc s ní lze pracovat přímo v prostředí Zoner Photo Studia, v České republice nejpopulárnějšího programu na práci s digitální fotografií.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa