Zoner Photo Studio X nově nabízí měsíční platby za licence

12. apríla 2018 | Tlačové správy

Všestranný program pro správu a editaci fotek Zoner Photo Studio X nabízí uživatelům novou možnost platby. Platby za roční licenci je možné nově rozložit rovnoměrně po měsících do celého roku.

“Chceme tak vyjít vstříc uživatelům, kteří nechtějí platit jednorázově větší sumu a je jim příjemnější mít platbu licence rozloženou do celého roku,” vysvětluje změny v modelech platby Michal Prouza, ředitel softwarové divize Zoner software, a.s.

mj. pí. p. pí.test Zoner Photo Studio X si tak uživatelé mohou pořídit za jednorázovou sumu 1188 Kč nebo nově za měsíční platbu 119 Kč. Roční platba tak zůstává o 17 % výhodnější a uživatelé s měsíčními platbami na ni můžou v dalších letech snadno přejít. Majitelé starších verzí ZPS mohou využít speciální zvýhodněnou cenu 69 Kč měsíčně na prvních 24 měsíců. Uživatelé mohou platit měsíčně i rodinný plán (dříve pojmenovaný jako rozšíření licence na všechny uživatele v domácnosti), ten je bude stát navíc 49 Kč měsíčně k základní licenci.

Měsíční platby budou strhávány automaticky, lze tedy využít jen platební metody, které toto dovolují – platební kartu nebo Paypal. Uživatelé najdou veškerou správu platebních metod a platebních dokladů v administraci svého Zoner účtu.

Během předplatného mají uživatelé nárok na průběžné aktualizace programu či jiné materiály a také na přednostní technickou podporu zdarma.

Plná verze programu je ke stažení a vyzkoušení na 30 dní zdarma na adrese www.zoner.cz.

Chcete sa nás na niečo spýtať?
Kontaktujte nás