EuroHost.cz – nová značka kvalitního webhostingu

23. ledna 2006 | Tiskové zprávy

Zoner software, významný poskytovatel webhostingových služeb, spustil 18. ledna nové webové stránky původního projektu EuroHost.cz. Současně změnil logo a připravil nové webhostingové programy, které doplní dosavadní nabídku služeb společnosti na trhu. Díky tomu uspokojí zákazníky hledající nízkou cenu, avšak za dodržení vynikající kvality služeb.

Všechny webhostingové programy na www.eurohost.cz jsou zákazníkům automaticky zřizovány na měsíc provozu zdarma k otestování a k vyzkoušení služeb. „Tato nabídka je na našem webhostingovém trhu ojedinělá, zákazníka tak nikdo nenutí k úhradě služeb dopředu a může se rozhodnout, zda naše služby chce dále využívat a uhradí fakturu“, říká Petr Komárek, manažer internetových služeb.

S webhostingem EuroHost získá zákazník automaticky antivirovou a antispamovou ochranu e-mailových schránek, on-line administraci služeb a domén a samozřejmostí je nonstop 24/7 technická podpora. Kromě nejlevnějšího programu, za 49,- Kč, mohou zákazníci v ostatních programech využívat nejnovější verzi PHP5. Navíc vyšší programy nabízejí i variantu se systémem Windows s ASPX. Sleva 25% z běžné ceny pak čeká na všechny zákazníky při roční platbě za webhostingové služby.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa