Na regZone.cz se opět chytají volné domény

16. ledna 2008 | Tiskové zprávy

Na stránkách regZone.cz si může opět každý zájemce objednat domény CZ, které budou brzy uvolněny k registraci. Seznam domén obsahuje mnoho atraktivních doménových jmen, která pravděpodobně nebudou dále užívána.

Zákazníci projektu regZone.cz mohou nyní získat přehled o všech doménách s koncovkou CZ, kterým vyprší platnost během 10 dnů od aktuálního data, a která s největší pravděpodobností nebudou dále obnovena. Pokud zákazník takovou doménu na www.regzone.cz objedná, připadne mu v případě, že stávající majitel nezaplatí poplatek za prodloužení domény.

Seznam obsahuje stovky expirujících domén. Každý den je uvolněno kolem 14. hodiny k registraci několik desítek doménových jmen. Některá z nich mohou být pro uživatele zajímavá například tím, že jsou krátká a tím dobře zapamatovatelná.

Současně se zpuštěním speciální registrace domén mohou zákazníci využít, až do poloviny února 2008, akční nabídku registrace atraktivních domén EU, COM, NET, INFO za skvělých 150 Kč + DPH. Dlouhodobě byla snížena také cena domény CZ na 240 Kč
+ DPH.

Více informací o speciální registraci domén najdete na www stránkách http://www.regzone.cz/domena/specialni-registrace

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa