Výsledky soutěže o internetovou prodejnu roku

23. října 2002 | Tiskové zprávy

Společnost ZONER software, s. r. o., producent nejrozšířenějšího komerčního systému pro výstavbu a provoz internetových prodejen v ČR – Zoner inShop 3 vyhlásila letos v létě soutěž „O nejlepší internetovou prodejnu roku 2001/2002“ realizovanou právě na platformě tohoto systému. do soutěže bylo nominováno celkem 12 prodejen, kterým byla za polední rok uděleno ocenění Prodejna měsíce.

Nominované prodejny byly hodnoceny v anketě čtenářů internetového magazínu o tvorbě webu a e-komerci Inteval.cz a výsledky oznámeny na veletrhu Invex 2002. Vítězem soutěže se stal internetový obchod s videokazetami a DVD nosiči Filmcity. Na druhém místě se  umístila virtuální prodejna orientálním zbožím Shanti a třetí příčku obsadila virtuální prodejna elektroniky a domácích spotřebičů Tivis.

„Úspěch naší prodejny v této soutěži je oceněním pro celý realiační tým“, říká Petr Svoboda z firmy Videosat, provozovatel vítězné prodejny. „Jsme rádi, že jsme se mohli spolupodílet na právě na tak úspěšném projektu, jakým je prodejna Filmcity.cz“, dodává designer prodejny Jiří Plíštil z firmy KFM Webintegrator, která je realizátorem nejen této prodejny, ale i řady dalších podobných internetových prodejen. Není náhodou, že právě Filmcity patří dlouhodobě k nejúspěšnějším projektům realizovaným v Zoner inShopu 3 jak z hlediska dosaženého obratu, ale i spokojenosti tisíců zákazníků.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa