Vlastní doména a webhosting zdarma na AtlasWeb.cz

1. března 2006 | Tiskové zprávy

Vlastní doménu COM, NET, INFO nebo CZ za bezkonkurenční cenu včetně webhostingu na celý rok zdarma můžete získat na AtlasWeb.cz. Akce trvá do 10. března 2006.

Společnosti Zoner software a Atlas.CZ připravily pro své zákazníky společného projektu, na stránkách www.atlasweb.czjedinečnou možnost získat webhosting na celý rok zdarma a vlastní doménu .com, .net, .info za pouhých 200 Kč. Částku 300 Kč pak připlatí zájemce o doménu .cz. Cílem této akce je zpřístupnit vlastní doménu na Internetu co možná nejširšímu okruhu lidí, tedy i těm, kteří mají s Internetem malé zkušenosti. Šanci vyměnit dlouhý název doménového jména za krátký a stručný by si neměli nechat ujít všichni, kteří používají doménu třetího řádu, např. http://www.mujweb.cz/www/moje-jmeno

K doméně AtlasWeb nabízí 3 webhostingové varianty s garancí profesionálních služeb. Všechny varianty obsahují podporu PHP skriptů, přístup přes FTP, statistiku návštěvnosti, pravidelné zálohování dat a e-mailové schránky včetně antiviru a antispamu. Plné využití webhostingu AtlasWeb umožňuje varianta Standard. Ta kromě PHP nabízí i databázi MySQL, velký datový prostor a neomezený počet e-mailových schránek. Méně náročný uživatel si pro jednoduché prezentace zvolí variantu MINI. To vše na jeden rok ZDARMA.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa