SSL certifikáty THAWTE za výrazně nižší ceny

31. ledna 2008 | Tiskové zprávy

Společnost ZONER software, s.r.o. snižuje od 1. 2. 2008 ceny SSL certifikátů společnosti THAWTE až o 20% a nabízí po celý únor certifikát SSL 123 se slevou 60% za 990 Kč.

SSL certifikáty se využívají pro bezpečnou komunikaci na internetu. Pomocí šifrování chrání komunikaci mezi návštěvníkem webových stránek, zákazníkem e-shopu a serverem. Pro platební transakce jsou SSL certifikáty nutností. Předností certifikátů THAWTE je jejich bezproblémové použití ve všech moderním prohlížečích, včetně Internet Exploreru 7.

Společnost ZONER software, s.r.o. je dlouhodobě největším zprostředkovatelem certifikátů THAWTE v České a Slovenské republice. Zákazníkům nabízí veškerý servis od objednání až po získání certifikátu za stejné ceny nabízené společností THAWTE. Novinkou je vytvoření samostatných www stránek s bližšími informacemi o certifikátech a společnosti THAWTE na adrese www.ssl-thawte.cz

Díky partnerství s THAWTE je po celý únor nabízen certifikát SSL 123 na jeden rok za bezkonkurenční cenu 990 Kč + DPH. Oficiální cena tohoto certifikátu je $149 (2.500 Kč).

Více informací o SSL certifikátech THAWTE najdete na stránkách www.czechia.com

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa