O fungování e-mailů se postará Czechia.com

12. dubna 2005 | Tiskové zprávy

Nabídka webhostingových služeb na stránkách www.czechia.com byla obohacena o hostování e-mailových schránek. Jednotlivci a firmy si tak mohou pronajmout prostor pro své e-maily, aniž by provozovali webové stránky.

Nová služba poskytuje uživatelům pronájem prostoru na poštovním serveru. E-mailové schránky mají adresu podle domény druhého řádu, například info@firma.cz. Zákazník nemusí provozovat vlastní webovou prezentaci ani platit pronájem webového prostoru. Služba je také vhodná pro firmy, které provozují webové stránky na vlastním serveru umístěném v kancelářích firmy. Potencionální zákazníci si navíc mohou pronájem e-mailů vyzkoušet po dobu 2 týdnů zdarma.

Levnější program s názvem „E-mail“ je vhodný především pro nenáročné uživatele a soukromé osoby. Nabízí pět poštovních schránek o velikosti 15 MB. K dispozici je podpora protokolů POP3, SMTP a IMAP. Samozřejmostí je antivirová a antispamová ochrana e-mailové komunikace a možnost přístupu přes webový prohlížeč z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu. Pronájem vyjde na 35 korun měsíčně.

Varianta „E-mail Pro“ poskytne náročnějším uživatelům neomezený počet poštovních schránek, přičemž celková velikost vyhrazeného prostoru pro doménu začíná na 300 MB a lze ji libovolně navyšovat. Program je určen hlavně firemním zákazníkům. Ti mohou využít jednoduchou správu uživatelů, neomezený počet aliasů nebo třeba filtry příchozích zpráv. Cena pronájmu „E-mail Pro“ je 84 korun za měsíc.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa