Novinka v portfoliu Zoneru: SendBlaster Pro

8. února 2008 | Tiskové zprávy

Společnost ZONER software, s. r. o., zařazuje do své produktové nabídky nový produkt, určený všem, kteří potřebují úspěšně zvládnout častou hromadnou e-mailovou korespondenci. Pod názvem SendBlaster tak přichází se silným nástrojem pro vedení marketingových kampaní i vedení jiných druhů hromadné komunikace.

Mailingový manažer SendBlaster nabízí mnohem více než jen hromadné rozesílání e-mailů. Veškeré zprávy lze pečlivě upravit a využít k tomu například množství předpřipravených šablon. Program lze samozřejmě propojit s mailingovou databází a nastavit mnoho voleb před odesláním zprávy. Uživatelům tak ušetří mnoho času se zasíláním hromadných e-mailů zákazníkům, spolupracovníkům nebo přátelům. Práce v komfortním prostředí je velice intuitivní a začátek profesionální e-mailové marketingové kampaně s tímto programem může být záležitostí jen pár minut.

Sendblaster je produktem italské společnosti eDisplay srl, která zvláště Itálii získala s tímto produktem hlavní postavení v tomto segmentu trhu. Na český trh se dostává s velkými očekáváními v plně lokalizované podobě prostřednictvím obchodní kanálu ZONER software, který k totmuto produktu také zajišťuje technickou podporu. V české distribuci bude SendBlaster prozatím nabízen variantě Pro formou elektronických licencí za cenu 1 999 Kč včetně DPH.

Základní informace o produktu a zkušební verze volně ke stažení jsou pro dostupné na webové stráncewww.zoner.cz/sendblaster

Zde také najdete více informací o této žhavé novince společnosti ZONER software.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa