ZONER inShop pomáhá nejen v podnikání (TZ 5/2010)

24. února 2010 | Tiskové zprávy

Firma ZONER software a.s. vyšla vstříc církevní neziskové organizaci Charita Strážnice a bezplatně poskytla svůj systém internetového obchodování INSHOP4 jedné z jejích složek. V rámci projektu Středisko Ave jsou provozovány takzvané chráněné dílny a Sociálně terapeutická dílna Kotva. Dohromady zaměstnávají přes 20 zdravotně znevýhodněných spoluobčanů převážně s psychickými poruchami.

Internetový obchod je dostupný na adrese www.drevene-hracky-kojenecky-textil-charita.cz. Nabízí ručně vyráběné dřevěné hračky a výrobky šicí a tkalcovské dílny. Design obchodu, založený na jednoduchosti a dětské hravosti, je dílem provozovatele. Za jednoduchým vzhledem se však skrývá plnohodnotný profesionální systém internetového obchodování INSHOP4 se všemi důležitými funkcemi. K nákupu není potřebná registrace. Ta je nutná až v případě firem majících zájem o další prodej výrobků a registrace jim tak umožní získat dealerské ceny. Platit lze jak dobírkou, tak bankovním převodem. Poštovné a balné je účtováno v závislosti na hmotnosti objednávky.

Internetový obchod je jen jednou z cest, kterou Středisko Ave své produkty nabízí. Avšak elektronické obchodování je možnost, jak zvýšit povědomí o činnosti charitativní organizace a navíc své produkty zpřístupnit široké veřejnosti.

Zakoupením výrobku z tohoto internetového obchodu podpoříte projekt zaměstnávání znevýhodněných lidí. Jsme rádi, že je to umožněno i díky systému Zoner INSHOP4, o kterém se v případě zájmu dočtete více na adrese www.zoner-inshop.cz

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa