Zoner INSHOP4 představuje automatické rozesílání SMS

8. června 2008 | Tiskové zprávy

Společnost Zoner software, a.s., oddělení INSHOP, svým klientům pomáhá zvyšovat kvalitu jejich služeb. Jednou z novinek, kterou uživatelé Zoner INSHOP4 dostávají do rukou, je automatické rozesílání SMS zpráv. Tento efektivní nástroj umožňuje okamžitě informovat zákazníka eshopu o přijetí objednávky či její expedici.

Odesílejte jednoduše

Pokud při registraci či objednávce zákazník zadá své číslo mobilního telefonu, bude SMS zprávy dostávat automaticky. O vše ostatní už se postará aplikace INSHOP4. Odeslání SMS zprávy zákazníkovi eshopu se synchronizuje s odesíláním e-mailu o každé změně stavu objednávky. Zákazník může tedy stav objednávky sledovat zároveň na více platformách. Automatické rozesílání SMS reaguje na každou ze 7 možných změn stavu objednávky. Provozovatel INSHOPu může odeslat až 7 SMS pro jednu konkrétní objednávku.

Variabilita rozesílání

  • veškerá nastavení potřebná k zprovoznění odesílání SMS zákazníkům jsou dostupná v Zoner INSHOP4 Manažeru
  • nastavit texty SMS zprávy lze v Sms-OrderStateChange.ascx
  • klient si volí vlastní podmínky plateb za SMS a jejich cenu
  • samozřejmostí je možnost nastavení různých SMS brán pro odesílání zpráv
  • nastavení SMS brány se provádí nastavením jména a hesla v XML konfiguračním souboru (v současné době funguje pro Zoner a Dreamcom)

Jak vypadá SMS, kterou si zákazník přečte?

Vážený zákazníku, Vaši objednávku číslo 1423/2009 z eshopu SpokojenyPes.cz jsme dnes odeslali. Doručena Vám bude následující pracovní den. V případě nedoručení nás prosím kontaktujte. Děkujeme za vaši důvěru. Soňa Fialková, SpokojenyPes.cz

Automatické rozesílání SMS zpráv využívá SpokojenyPes.cz

Obchod pro chovatele SpokojenyPes.cz je jednou z největších firem ve svém oboru. Zaměřuje se na veškerý sortiment zboží pro potřeby chovatelů domácích mazlíčků.

„Zákazníci si eshop SpokojenyPes.cz za několik let existence oblíbili hlavně díky solidnosti, rychlosti a nadstandardním službám, mezi něž patří například i informování o stavu zásilky formou SMS zpráv,“ říká Ing. Soňa Fialková, majitelka obchodu SpokojenyPes.cz

Rychlé odkazy:
Zoner INSHOP4 – Vaše nová cesta – www.zoner-inshop.cz
Spokojený Pes .cz – Profesionální obchod pro chovatele – www.spokojenypes.cz

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa