Zoner Photo Studio přichází na trh s licencemi pro studenty (TZ 7/2010)

2. dubna 2010 | Tiskové zprávy

Společnost ZONER software uvádí na trh speciální studentskou licenci oblíbeného programu Zoner Photo Studio s řadou výhod, určenou pro uživatele z řad žáků a studentů všech stupňů škol.

„Sami z vlastní zkušenosti víme, jak pečlivě jsou v tomto životním období zvažovány veškeré investice. Fotografické vzdělání je však dnes považováno za základní, proto cítíme, že je naší povinností umožnit mladé generaci přístup ke kvalitnímu software.“ komentuje rozhodnutí o vydání studentských licencí manažer marketingu Jan Kupčík. „Přestože naše základní cenová politika je nastavena tak, aby všechny programy byly snadno dostupné každému zájemci z řad domácích uživatelů, je naší snahou motivovat žáky a studenty k užívání legálních kopií kvalitního software s ohledem na jejich finanční možnosti.“ dodává Jaromír Krejčí, manažer prodeje software pro školství.

Studenti mají nyní pro své soukromé nekomerční použití možnost licencovat program pro zpracování digitálních fotografií Zoner Photo Studio 12 Professional se slevou 60 %, tedy za 799 Kč vč. DPH, což odpovídá ceně jednogeneračního upgrade tohoto programu, a k tomu navíc získají zcela zdarma licenci vektorového editoru Zoner Callisto 5. Programy ve studentské nabídce jsou poskytovány formou elektronicky distribuované licence (ESD) a uživatelé mají možnost si doobjednat instalační CD.

Podmínkou získání licence pro studenty je doložení věrohodné kopie dokladu o studiu, tedy např. karty ISIC, kopie indexu či jiné studentské průkazky. Studentská licence je proto nepřenosná a není z ní také možné uplatnit budoucí standardní upgrade. Nabídka se vztahuje na všechny studenty řádného studia všech stupňů škol do 26 let věku. Licence se poskytuje výhradně na základě objednávky na adrese student.zoner.cz.
V budoucnu bude dostupná u zvlášť k tomu autorizovaných prodejců. Zvláštností studentských licencí je i speciální nabídka poskytování těchto licencí seniorům, kteří se účastní studia s uvedeným programem na univerzitách třetího věku a vybraných počítačových kurzech pro seniory.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa