Doména INFO slaví, Czechia.com rozdává

10. září 2004 | Tiskové zprávy

Při registraci domény INFO na stránkách www.czechia.com dostane každý zákazník registraci na druhý rok zdarma. Mimořádná akce „2 za 1“ trvá do konce letošního roku.

Všichni zájemci, kteří uvažují o registraci mezinárodní domény s koncovkou INFO, mohou využít nabídku společnosti ZONER software. Před třemi lety byla schválena doména INFO jako další varianta ke stávajícím generickým doménám. Právě u příležitosti „narozenin“ domény INFO probíhá v rámci projektu Czechia.com akce „2 za 1“.

Cenové zvýhodnění se týká registrace domény s koncovkou INFO. Zákazník zaplatí registrační poplatek na jeden rok a registraci na druhý rok dostane zdarma. Akce platí pro všechny nově registrované domény s koncovkou INFO. Využít nabídky je možné do odvolání, nejdéle však do 31. prosince 2004.

Jak nabídku využít? Stačí navštívit webové stránky www.czechia.com a pokračovat na objednávkový on-line formulář. Doménu INFO je možné jen „zaparkovat“ – rezervovat pro další použití. Tato služba je na serverech Czechia.com poskytována zdarma. Pokud chce zájemce provozovat webovou prezentaci, může si vybrat některý z webhostingových programů nebo pronájem elektronického obchodu.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa