Křest knihy „Jak jsem fotografoval zvířata“

3. dubna 2006 | Tiskové zprávy

všem, kteří rádi fotí zvířata, je určena nová kniha vydavatelství Zoner Press „Jak jsem fotografoval zvířata“. Autorem knihy je uznávaný fotograf a odborník na zvířata Vladislav T. Jiroušek, dlouholetý ředitel zoo v Jihlavě. Autogramiáda spojená se křtem se uskuteční 12. 4. 2006 od 17 hodin v Paláci knih Luxor v Praze, Václavské nám. 41. Kmotrem knihy se stane Petr Fejk, ředitel pražské zoo.

Publikace má 144 stran a je vázaná v pevné vazbě. Více jako 120 fotografií zveřejněných v této knize doprovází autor texty, které vyjadřují jeho neobyčejný vztah ke zvířatům i mnohaleté zkušenosti s fotografováním, ať již ve volné přírodě, v zoologických zahradách nebo v podmínkách studia.

Cenné je na knize mimo jiné i to, že autor nic nezakrývá – fotografie jsou uvedeny tak, jak skutečně na diapozitivech jsou, bez jakéhokoliv kouzlení, úprav nebo vylepšování v grafických editorech. Čtenáři se tak mohou seznámit s tím, jak autor scénu viděl, jak ji fotografoval a jak hodnotí jednotlivé snímky.

Všichni zájemci mohou získat detailní informace o nové knize na internetové adrese www.zonerpress.cz. Na webové stránce jsou k dispozici ukázky z knihy ve formátu PDF a také on-line objednávkový formulář. Na základě registrace obdrží ZDARMA vouchery pro volný vstup.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa