Služba SharePoint pro organizace zdarma

14. července 2009 | Tiskové zprávy

ZONER software nabízí firmám zdarma k vyzkoušení využití populárního intranetového nástroje společnosti Microsoft pro sdílení firemních informací, pro řízení projektů, k týmové spolupráci nebo pro přehledné skladování dokumentů v elektronické podobě.

Služba SharePoint je nástroj pro sdílení firemních informací, vytvořený k týmové spolupráci, pro řízení projektů nebo přehledné skladování dokumentů v elektronické podobě. Poskytuje velice jednoduché a intuitivní rozhraní pro uživatele, online přístup z jakéhokoliv místa s připojením na internet. Jde o službu nabízející vše na jednom místě v rámci efektního firemního intranetu.

Webhosting CZECHIA.COM nabízí plnohodnotné vyzkoušení služby SharePoint na 3 měsíce. Během testovacího provozu lze zkusit kompletní možnosti služby a zjistit, jak může pomoci menší či střední firmě ve zlepšení správy informací a dalších potřeb.

„Naším cílem je umožnit zájemcům vyzkoušet tento mocný nástroj a zjistit, jak může pomoci v dnešní složité době firmám zvýšit produktivitu zaměstnanců, lépe zefektivnit obchodní procesy nebo zjednodušit přístup k firemním informacím před tím, než začnou využívat standardní placené služby,“ říká Petr Komárek, ředitel internetové divize.

Plné využití služby nabízí placený program SharePoint hosting za měsíční poplatek od 501 Kč, který poskytuje 1 GB prostoru, až 50 uživatelských účtů a schránek a denní zálohování dat. Službu je možné zřídit i na doméně 3. řádu, například intranet.nazev-firmy.cz. Samozřejmostí je nabídka využití zabezpečeného přístupu pomocí SSL.

Více informací o službě SharePoint k dispozici na stránkách www.czechia.com

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa