ZONER získal prestižní označení THAWTE Platinum Partner (TZ 10/2010)

19. května 2010 | Tiskové zprávy

Společnost ZONER software, dlouhodobě největší zprostředkovatel SSL certifikátů THAWTE v České a Slovenské republice, získala po nedávném ocenění THAWTE Gold Partner prestižní označení THAWTE Platinum Partner.

Díky dlouhodobé spolupráci s THAWTE, podpoře produktů a pravidelnému objednávání velkého množství SSL certifikátů, získala společnost ZONER software platinové partnerství a je tak nejvíce rostoucím THAWTE partnerem v České a Slovenské republice.

ZONER software jako THAWTE Platinum Partner zaručuje nejkomfortnější cestu k získání SSL certifikátů. Zákazníkům je nabízen veškerý servis od objednání, technickou podporu, zasílání veškeré e-mailové komunikace v českém jazyce, až po získání SSL certifikátu za výhodnější ceny.

V souvislosti se získáním platinového partnerství se ZONER rozhodl výrazně snížit cenu certifikátu SSL 123. Tento uznávaný a důvěryhodný SSL certifikát od THAWTE je nyní nabízen za nejvýhodnější cenu 990 Kč na jeden rok (běžná cena 2.450 Kč). Tato akční cena je časově omezena do 30. 6. 2010. Každý majitel stránek si tak může vyzkoušet tento certifikát za nejvýhodnější cenu na trhu.

SSL certifikát je nekomerční otevřený protokol a v současné době jedna z nejvíce používaných metod pro zabezpečení datových přenosů v rámci internetu mezi serverem s webovou prezentací a prohlížečem (uživatelem). SSL certifikáty by měl používat každý majitel webové prezentace, který jakýmkoliv způsobem shromažďuje od svých uživatelů důvěrné údaje ve formulářích nebo nabízí například přihlašování na stránky pomocí hesel. U intranetových portálů a hlavně elektronických obchodů by mělo být používání SSL zabezpečení samozřejmostí.

Více informací získáte na www.czechia.com.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa