Využijte letní slevy na knihy o webdesignu a fotografování

11. července 2005 | Tiskové zprávy

Vydavatelství Zoner Press připravilo letní akci s názvem „Jedinečná letní akce„. Na stránkách www.zonerpress.cz je možné zakoupit jednu knihu za standardní internetovou slevu 10% a k ní libovolný počet knih se slevou až 59%.

Nakupující si mohou vybírat ze dvou edičních řad. První řada „Encyklopedie webdesignéra“ zaujme především tvůrce internetových stránek a webových aplikací. V nabídce jsou například knihy od uznávaného experta na problematiku kaskádových stylů CSS Erica Meyera. Druhá řada s názvem „Encyklopedie grafika a digitální fotografie“ se věnuje grafice a fotografování. Poutavými tituly jsou překlady bestsellerů od známého fotografa Bryana Petersona.

Letní nabídku slev je možné využít prostřednictvím internetu. Na stránce www.zonerpress.cz/letni-akce.htmlstačí zvolit žádané tituly a vyplnit a odeslat objednávkový on-line formulář. V případě, že si nakupující nebude vědět rady, je možné se obrátit na e-mailovou adresu knihy@zoner.cz se žádostí o pomoc. Nabídka „Jedinečná letní akce“ je časově omezena.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa