Internetová fotogalerie Zonerama: Nezvykle vysoká kvalita a neomezený prostor

26. srpna 2009 | Tiskové zprávy

Zájem uživatelů internetu o sdílení svých fotografií strmě stoupá. Není proto divu, že na rostoucí poptávku reagovali všichni významní poskytovatelé internetových služeb v tuzemsku i zahraničí. Na webové adrese www.zonerama.cz dokončila a spustila do ostrého provozu novou fotogalerii také společnost ZONER software, a. s. Jako nejvýznamnější producent software pro digitální fotografii a současně jeden z největších poskytovatelů webového prostoru v tuzemsku k tomu má nejlepší předpoklady. „Galerie Zonerama výborně doplňuje stávající nabídku programů a knih pro digitální fotografii a tvoří dosud znatelně chybějící článek do mozaiky produktů“, říká Jaroslav Kucek, obchodní a marketingový ředitel divize software.

Zonerama, na rozdíl o mnohých konkurenčních galerií, nabízí svým uživatelům prezentaci fotografií v nezměněné kvalitě. Při vkládání obrázků až do velikosti 1920 × 1200 bodů a do objemu 1,5 MB nejsou nahrané fotografie jakkoliv upraveny a uživatel tak má unikátní šanci vystavit svoje fotografie v přesně požadované podobě, tedy včetně nastaveného stupně komprese, doostření apod. Teprve větší obrázky jsou dodatečně zmenšeny a upraveny pomocí vysoce kvalitních algoritmů. Galerie Zonerama nabízí také svým uživatelům neomezený prostor k ukládání fotografií. K tomu využívá systému tzv. promo kódů. Například v těchto dnech a až do konce září 2009 tak mohou uživatelé pomocí kódu „Leto09“ navýšit svůj prostor o 2 GB, přičemž účinek promo kódů se neomezeně sčítá.

Samozřejmostí fotogalerie je snadné nahrávání obrázků i jednoduché propojení galerií s uživatelskými stránkami. Jedinečnou vlastností galerie je plánované propojení galerie s oblíbeným programem Zoner Photo Studio. Zatěžkávací zkouškou nové fotogalerie byla velká letní fotografická soutěž Fotoléto 2009 a i díky ní počet nových uživatelů každodenně významně roste.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa