regZone!cz mění vzhled a rozšiřuje nabídku

17. května 2007 | Tiskové zprávy

ZONER software, s.r.o., akreditovaný registrátor domén CZ, obměňuje design stránek projektu regZone!cz, rozšiřuje nabídku domén a doplňuje nové služby k nabídce registrace domén o stránku zdarma ke každé doméně nebo e-mailové služby.

Nové webové stránky reagují na rozvoj registrace domén a poptávku zákazníků po nových doménových názvech a službách. Nyní nabízí regZone!cz aktuálně 30 druhů domén od CZ či EU po exotické domény CN nebo TV. Celkový počet domén pod správou ZONER software nyní dosahuje téměř 55.000 domén.

Kromě registrace domén a možnosti zajištění on-line nastavení doménových údajů mohou nyní zákazníci využívat ke svým doménám i doplňkové služby. Mezi tyto služby patří MiniWeb – webová stránka ke každé doméně zdarma, vizitka, výběr parkovacích stránek a zcela nová služba E-mail ve dvou variantách v ceně od 35 Kč s antivirovým a antispamovým řešením.

Webový projekt regZone!cz vznikl v roce 2003 z důvodu decentralizace správy národní domény CZ, kdy si majitelé domén museli vybrat některého z registrátorů. Od té doby se možnosti projektu výrazně rozšířily a kromě správy a registrace domén CZ přibyly nové registrace domén EU, SK a dalších.

Více informací o projektu regZone!cz je k dispozici na stránkách registrace domén.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa