Zoner posiluje svůj obchodní tým

15. května 2008 | Tiskové zprávy

Brněnská společnost ZONER software, s. r. o., přední český producent programového vybavení pro digitální fotografii a grafiku rozšiřuje své obchodní aktivity na tuzemském i zahraničním trhu. V souvislosti s tím divize software významně posiluje svůj tým o zkušené a kvalitní manažery.

Na pozici marketingový manažer pro zahraniční trhy byla jmenována Marcela Lechnerová, která bude odpovědná za konsolidaci a rozvoj marketingových aktivit ve všech regionech světa (před nástupem do ZONER software pracovala jako marketingový specialista ve společnosti BGS LEVI Czech a. s., kde měla na starosti produktovou podporu vybraných značek).

Ze stejné společnosti přichází i Julien Chen (ve společnosti BGS LEVI Czech a. s. působil jako vedoucí nákupu a ředitel obchodního rozvoje a vztahů s dodavateli). Do ZONER software nastoupil na pozici Vice president, sales&marketing, Asia pacific region a bude odpovědný za rozvoj prodeje značky v daném regionu.

Obchodní tým dále posílil Josef Kukačka, který nastoupil na pozici manažera nepřímého prodeje pro český trh. Jeho hlavními úkoly bude starost o distribuční a dealerský prodejní kanál a také koordinace OEM partnerů (dříve působil na pozicích středního a vyššího managementu v několika menších firmách, zaměřených na reklamu a programování).

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa