Interzen 2007 – čtenářské hlasování

22. května 2007 | Tiskové zprávy

Interzen 2007 (http://interzen.interval.cz) je specializovaná soutěž pro webdesignéry z České a Slovenské republiky. Jejím úkolem je poukázat na technologicky dokonalé a vzhledově nevšední www-projekty a v souladu s posláním Interval.cz, propagovat kvalitní práci, prováděnou s hlubokou znalostí a citem pro věc.

Čtenářské hlasování probíhá do 10. června 2007 (10. 6. 2007). Stačí, když na telefonní číslo 9000910zašlete zprávu ve tvaru „WEB INTERZEN XY“ (bez uvozovek!), kde místo „XY“ vepíšete číslo projektu, pro nějž hlasujete. Čísla projektů, které prošly výběrovým předkolem a kvalifikovaly se pro účast v soutěži, naleznete na stránce Interzen 2007 – čtenářské hlasování (http://interzen.interval.cz/2007/hlasovani/).

Partneři a ceny
Hlavním partnerem soutěže je firma Zoner Software s. r. o., vydavatel magazínu Interval.cz. Do soutěže věnuje finanční odměnu ve výši 15 000 Kč pro výherce soutěže, 10 000 Kč pro druhého v pořadí a 5 000 Kč pro třetího v pořadí. Kromě toho věnuje věcné ceny v podobě svých vlajkových produktů – programů pro práci s digitální fotografií a grafikou Zoner Photo Studio 9 a Zoner Callisto 5.

Zvláštním partnerem pro tento rok se stala specializovaná agentura H1.cz. Do soutěže věnuje hodnotné věcné ceny, v podobě svého rozboru webových stránek a účasti na svých školeních zdarma.

Posledním, nikoli však nejméně důležitým partnerem soutěže je nakladatelství Zoner Press. Do soutěže věnuje věcné ceny v podobě knih pro webdesignéry ze své produkce.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa