Nokia rozdá Foto balíček prvním třem tisícům zákazníkům

17. prosince 2004 | Tiskové zprávy

Společnost Nokia ve spolupráci se společnostmi Kodak a ZONER software, s.r.o. nabízí zdarma prvním třem tisícům zákazníků, kteří si nyní zakoupí megapixelové mobilní telefony Nokia 7610, Nokia 6670 nebo Nokia 6630 tzv. Foto balíček. Tento balíček je distribuován společně s telefony prostřednictvím všech obchodních partnerů.

Foto balíček obsahuje knihu „Fotíme s mobilem“ z nakladatelství Mladá fronta, která je první knihou na toto téma v České republice a je i volně dostupná ve vybraných knihkupectvích. Součástí balíčku je také program Zoner Photo Studio 7 Classic pro organizaci a úpravu fotografií v počítači a poukaz na bezplatné zhotovení 20 fotografií formátu 10×15 z telefonů Nokia 7610, Nokia 6670 a Nokia 6630 v rámci sítě Kodak Express.

Společnost Nokia v červnu tohoto roku představila jako první v České republice mobilní telefon Nokia 7610 s megapixelovým fotoaparátem. Na českém trhu v současné době Nokia nabízí nejvíce mobilních telefonů s megapixelovým fotoaparátem – Nokia 7610, Nokia 6670 a Nokia 6630.

Fotografie lze během několika sekund snadno vytisknout na kompatibilní tiskárně připojené prostřednictvím technologie Bluetooth nebo ve stánku Kodak, poslat přes MMS či e-mailem a nebo uložit na partnerovu paměťovou kartu. Uživatelé tak mají k dispozici mobilní telefon a kvalitní mobilní fotoaparát v jednom.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa