Projekt ASP2.cz umožní vývojářům zdarma testovat platformu ASP.NET 2

15. září 2005 | Tiskové zprávy

Platforma ASP.NET je nyní dostupná v tzv. beta-verzi 2. Výhody nejnovější technologické platformy Microsoftu si mohou všichni zájemci vyzkoušet zdarma v rámci freehostingu na www.asp2.cz.

Nový hostingový projekt společnosti Zoner software nabízí zdarma diskový prostor o velikosti 10 MB s přístupem přes FTP a možností využívat databázi MS SQL v nejnovější beta-verzi Server 2005. Stránky uživatelů jsou přístupné na doméně třetího řádu s koncovkou asp2.cz. K tomu, aby návštěvník mohl využívat uvedené technologie, stačí vyplnit registrační formulář. K dispozici je také sekce Download, kde si mohou vývojáři stáhnout zdarma dostupné nástroje potřebné k programování .NET aplikací.

Uživatelé stránek www.asp2.cz mohou využívat také diskusní fórum serveru Interval.cz z dílny Zoner software. V rámci fóra si lze vyměňovat zkušenosti nebo řešit problémy spojené s vývojem .NET aplikací. Pomoc vývojářům nabízí stránky www.interval.cz rovněž ve speciální sekci, která je věnovaná právě vývoji na platformě .NET a která obsahuje články s praktickými ukázkami a návody.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa