Autogramiáda překladu knihy F. Petera Boera v Praze

4. června 2007 | Tiskové zprávy

Všem, kteří se věnují analýzám rentability řízení technologických projektů je určena kniha „Oceňování technologií – Podnikatelské a finanční aspekty výzkumu a vývoje.“ Autorem je světově uznávaný univerzitní profesor F. Peter Boer. Uvedení knihy na český trh a autogramiáda se uskuteční 12.6.2007 od 15.00 – 17.00 hodin v Americkém středisku Velvyslanectví Spojených států amerických v Praze, Tržiště 13, Praha 1, 1. patro.

Kniha Oceňování technologií – podnikatelské a finanční aspekty výzkumu a vývoje (V&V) zkoumá vyčerpávajícím způsobem spojení mezi výzkumem a vývojem na jedné straně a hodnotou pro akcionáře na straně druhé. Nabízí matematické modely pro oceňování projektů V&V a odpovídá na kritické otázky jak analyzovat technologické iniciativy a předpovídat jejich budoucí hodnotu.

Týž den v 10,00 hod představí prof. Boer své postupy na přednášce, která se uskuteční na Novotného lávce 5, Praha 1.

F. Peter Boer je předsedou a výkonným ředitelem firmy Tiger Scientific, Inc., a profesorem manažerských a technických věd na univerzitě v Yale. V minulosti byl výkonným místoředitelem ve firmě W. R. Grace & Co. Zastával též manažerské a odborné funkce ve firmách Dow Chemical Company a American Can Company. F. Peter Boer má magisterský titul ve fyzice z univerzity v Princetonu a doktorát (PhD) z fyzikální chemie z Harvardovy univerzity. Je členem Národní akademie techniků (National Academy of Engineering). Pro manažery podniků v USA připravil přednášku nazvanou „Finanční dopady technologie“.

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se setkání s autorem zaregistrujte se, prosím, na mailové adrese: cuchnovakx@state.gov, tel. 257 022 019.

Všichni zájemci mohou získat detailní informace o nové knize na internetové adrese www.zonerpress.cz. Na webové stránce jsou k dispozici ukázky z knihy ve formátu PDF
a také on-line objednávkový formulář.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa