Chyťte si zajímavé domény na RegZone.cz

22. prosince 2004 | Tiskové zprávy

Každý zájemce si může na stránkách www.regzone.cz objednat doménu CZ, která bude brzy uvolněna k registraci. Seznam domén obsahuje desítky atraktivních doménových jmen, která pravděpodobně nebudou dále užívána.

Nová funkce registračního systému RegZone.cz firmy Zoner software využívá tzv. speciálních žádostí, které v minulosti zavedl správce národní domény CZ.NIC. Zákazníci projektu RegZone.cz mohou nyní získat přehled o všech doménách s koncovkou CZ, kterým vyprší platnost během 10 dnů od aktuálního data a která s největší pravděpodobností nebudou dále obnovena. Pokud zákazník takovou doménu na www.regzone.cz objedná, připadne mu v případě, že stávající majitel nezaplatí poplatek za prodloužení domény.

Seznam obsahuje stovky expirujících domén, každý den je uvolněno k registraci pomocí speciálních žádostí několik desítek doménových jmen. Některá z nich mohou být pro uživatele zajímavá například tím, že jsou krátká a tím dobře zapamatovatelná.

Samotná objednávka se provádí přímo na stránkách RegZone.cz. Je potřeba správně zadat majitele domény a odeslat objednávku. Po automatickém vygenerování výzvy k platbě se doporučuje používat on-line platbu, která výrazně zvyšuje pravděpodobnost úspěšné registrace uvolněné domény.

Projekt RegZone.cz funguje jako akreditovaný registrátor domén CZ přibližně 14 měsíců. Za tu dobu využilo jeho služeb několik tisíc zákazníků, kteří zaregistrovali téměř 22 tisíc domén CZ.

Chcete se nás na něco zeptat?
Kontaktujte nás
Chcete s námi pracovat?
Podívejte se na volná místa